Uitslag Kampioenschap van Haarlem

12 maart 2019 -

Op 11 maart werd het Kampioenschap van Haarlem verreden. Onze club was goed vertegenwoordigd, maar liefst 8 KJ-ers stonden aan de start! In totaal gingen er 77 rijders van start. 
Jos Niesten en Ronald Pletting reden beiden 50 ronden en eindigden op de 9e (Jos) en 10e (Ronald) plek.
Astrid Borst reed 43 ronden en eindigde als 20e. Tristan Hagen finishte na 40 ronden als 22e en Theo van Lieshout werd na 38 ronden 35e. Mark Andringa kon er 35 ronden blij blijven en werd 53e. Arno de Ruijter werd 61e na 34 ronden en Anthonie Luijendijk eindigde als 72e na 24 ronden.
 
Mooie prestaties weer van onze toppers!
De komende tijd rijden de meesten hun rondjes niet op gladde ijzers, maar op twee wielen … en niet in Haarlem, maar bij BRC. Veel succes allemaal! De schaatsen kunnen voor een aantal maanden aan de wilgen;-).  

Lees al het nieuws

Website door Teuniz.nl