MTB toertocht
- 06/04/2025
Op zondag 6 april organiseren wij onze laatste MTB toertocht van dit winterseizoen. De opbrengst van deze toertocht komt geheel ten goede voor onderzoek om de strijd tegen ALS en aanverwante ziektes PSMA en PLS mogelijk te maken.
Tour du ALS
Op 12 juni 2025 vindt de 13e editie van Tour du ALS plaats en beklimmen opnieuw honderden mensen fietsend, rennend en wandelend de Mont Ventoux in Frankrijk. Samen met mensen met ALS, PSMA en PLS gaan ze deze sportieve uitdaging aan om zoveel mogelijk geld op te halen voor de strijd tegen de dodelijke spierziekte ALS.
Ons clublid Willem Röling zelf getroffen door de ziekte PLS, heeft het plan opgevat om samen met een buddy en een aangepaste fiets deze uitdaging op 12 juni aan te gaan. IJsclub Kees Jongert wil Willem gaan helpen om het benodigde sponsorgeld voor dit goede doel bijeen te brengen.
Wat is het Plan
Op zondag 6 april organiseren wij een MTB tocht. Een tocht van ca 53 kilometer grotendeels over asfaltwegen, maar er zitten ook wat half of onverharde stukken bij, dus een MTB of Gravelbike wordt aanbevolen. De tocht is niet uitgepijld; we starten in drie groepen met elk een voorrijder. Van de route is ook een GPX bestand beschikbaar, dus wil je zelf een groep vormen dan is dat ook een mogelijkheid. Start 9.00 uur. Het inschrijfgeld is 10,00 Euro. (meer mag ook) Dat komt geheel ten goede aan het goede doel. Na afloop is er weer de bekende soep, de nababbel en wordt het bedrag bekend gemaakt welke we aan Willem mee kunnen geven voor het goede doel.
Ben je niet van plan op zondag 6 april mee te fietsen maar wil je het project toch ondersteunen. Je kan dan je bijdrage cash overhandigen aan Matthy van Klaveren. Of kan je een bedrag overmaken op de rekening van:
MJ van Klaveren (rek. IJsclub) NL42ABNA0564416711 onder vermelding van Willem Röling.
Het GPX bestand of nadere info is op te vragen bij Cor Enthoven liesencorenthoven@gmail.com